Sádrokartony

Montáž sádrokartonu a minerálních podhledů

Provádíme montáž, doplnění a opravy sádrokartonových konstrukcí a příček. Montujeme také sadrokartonové stropní podhledy dle požadavku zákazníka včetně jejich povrchové úpravy a nátěrů. Sádrokartonové příčky se většinou používají při rekonstrukcích a přestavbách  bytů, domů nebo  firemních  výrobních, ale  i administrativních budov. Výhodou  sádrokartonových  konstrukcí a příček je  rychlá změna dispozic  prostoru za relativně nízké náklady. Montáž sadrokartonu je  také časově méně náročná oproti klasickým zednickým pracím.

 

konstrukce sádrokartonu půdní vestavby

 

Provádíme také montáže minerálních podhledů.

Sádrokartonářské práce a podkrovní místnosti, půdní vestavby.

Velmi častým místem kde se využívají sádrokartonářské práce a kde provádíme touto technologií úpravy, jsou při rozšiřování obytné plochy domů o podkrovní místnosti nebo o půdní vestavby. Ve většině případů se právě tyto nové obytné prostory vytvářejí pomocí montáží sádrokartonových konstrukcí. Realizace této úpravy je i z pohledu statického zatížení domu nebo budovy ideálním řešením a není nutné speciálně řešit problém statiky domu s ohledem na nově vzniklé obytné patro budovy. 

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce včetně výběru vhodného typu a tloušťky  sadrokartonu, jeho montáže, povrchové úpravy a úklidu  „staveniště“.

V případě, že chcete použít sádrokartonové konstrukce při jakýchkoliv stavebních nebo rekonstrukčních pracích a hledáte  realizační firmu pro tyto práce, obraťte se na nás s důvěrou. Váš problém s montáží sadrokartonu a sádrokartonových příček a podhledů za Vás kvalitně a odborně vyřešíme. Volejte nám na telefonní číslo 775970527 nebo pište ne email: info@izolace-rekonstrukce.cz

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Aktuality

Rychlý kontakt

Libor Hořínek
Izolace - Rekonstrukce

775970527

info@izolace-rekonstrukce.cz

Sídlo firmy:
Švermova 279/14, 625 00 Brno
IČO:43365965
DIČ:CZ6809181709

Provozovna:
Ořechovská 247
594 51 Křižanov