Izolace balkónů a teras

Izolace balkónů a teras

Tvoří velkou část námi prováděných rekonstrukcí nebo izolací nových balkonů.

Naprostá většina balkonů a teras vybudovaných metodou dláždění ať už do lepidla nebo cementu nevydrží déle než 10 až 15 let, neboť dříve či později z důvodu prosakující a mrznoucí vody dlažba odpadne. Jedním v současnosti používaným systémem izolace balkonu či terasy je použití fóliové hydroizolace, která je rozměrově stabilní, pružná a snese dlouhodobý provoz.

Izolace balkónů a teras

Lze ji využít buďto jako podkladní vrstvu pro suché kladení dlaždic na terče nebo dřevěné rošty nebo jako finální pochozí protiskluzovou vrstvu. V jedné operaci je tak provedena hydroizolace a pochozí vrstva.

Pokud se s rekonstrukcí terasy nebo balkonu začne včas, není třeba odstraňovat původní dlažbu a rekonstrukce je jednodušší. V opačném případě kdy majitel balkonu s opravou otálí, je nutné dlažbu nebo i podkladní beton odstranit nebo vyspravit a oprava se tak stává nákladnější.

Zákazníkům nabízíme kompletní realizace rekonstrukci, to jest i případné vybourání původní krytiny včetně narušeného podkladního betonu a po té provedeme nově betonáž, hydroizolaci a případně kladení dlažby na terče nebo dřevěné či plastové rošty.

U balkonů a teras je vždy třeba dbát na preciznost, kdy je třeba aby dílo plnilo svůj účel hydroizolace a zároveň dobře vypadalo.

Ve spojení kvalitního materiálu a pečlivé práce zručného izolatéra se dá dosáhnout velice dobrého výsledku kdy i fóliový balkon vypadá velice hezky. Je možné si vybrat více barevných vzorů fólií.

Další námi nabízená metoda hydroizolace je použití vysoce elastického nátěru na bázi polyuretanu nebo epoxidu. Tuto metodu lze využít například tam kde není možno z určitých důvodů využít PVC fólii nebo je pro danou zakázku vhodnější.

Vždy je třeba posoudit každou zakázku zvlášť a najít nejvhodnější řešení realizace.

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Aktuality

Rychlý kontakt

Libor Hořínek
Izolace - Rekonstrukce

775970527

info@izolace-rekonstrukce.cz

Sídlo firmy:
Švermova 279/14, 625 00 Brno
IČO:43365965
DIČ:CZ6809181709

Provozovna:
Ořechovská 247
594 51 Křižanov